Over de vereniging

Écht contact, verbinding, qualitytime met elkaar, dát is onze missie!

Tegenwoordig verlopen veel contacten via apps en social media; snel en oppervlakkig.
Wij zien het als uitdaging om mensen van alle leeftijden weer rond de tafel te krijgen. Gezellig samen een bordspel spelen. Met elkaar in de vorm van een coöperatief spel, of juist tegen elkaar Maar in ieder geval met echt contact.

Wij organiseren daarom spellenmiddagen voor een ieder die op zoek is naar gezelligheid, nieuwe mensen wil leren kennen en natuurlijk spellen spelen. Iedereen kan binnenlopen om een ouder en bekend, of een vernieuwend spel te komen spelen of uitproberen, er is altijd voor ieder wat leuks te vinden in de spellen collectie en iemand die je het spel met plezier wil uitleggen.

De middagen worden vanaf oktober 2018 gegeven in bibliotheek Waterland, een prachtige locatie met genoeg mogelijkheden!

De bibliotheek is te vinden op de Waterlandlaan 40 te Purmerend.

Wij hopen jullie daar persoonlijk te mogen begroeten!

Met vriendelijke groet,

Mark, Mariska & Patrick